Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


OBCHODNÍ PODMÍNKY
 • Všechny ceny zboží uvedené v internetovém obchodu jsou včetně DPH. Vyhrazujeme si právo na změnu prodejních cen.
 • Ke každé zásilce bude přiložen daňový doklad - jsme plátci DPH.
 • Obchodníkům poskytujeme množstevní slevy.
 • Odesláním objednávky dáváte souhlas ke zpracování dat na heureka.cz

Vyřízení Vaší objednávky

Veškeré objednávky vyřizujeme zpravidla do 3 pracovních dnů, nejpozději však do 2 týdnů a to v pořadí, v jakém byly doručeny. Výjimečně se však může stát, že je zboží díky velkému zájmu vyprodáno a dodací lhůta přesáhne 2 týdny. V případě zájmu o přesnější informace o termínu dodání zboží, volejte prosím v pracovní době na telefonní číslo: 724 840 000.

Dodání zboží

Objednané zboží Vám zašleme přepravní službou či na výdejní místa, dle typu služby.

Převzetí zboží od přepravní firmy

Doporučujeme všem zákazníkům pečlivě překontrolovat zda není poškozen obal zboží při převzetí od přepravce. Pokud se stane, že je obal poškozen, přesvědčte se, zda není poškozeno zboží, případně zda je kompletní. V případě poškození, nebo nekompletnosti zboží trvejte na sepsání protokolu o poškození. Později nelze transportní škody uplatňovat.

Převzetí zboží od přepravce / na výdejním místě

Doporučujeme všem zákazníkům pečlivě překontrolovat zboží při jeho převzetí a to i v případě, že zásilka nejeví jakékoli známky poškození. Pokud se stane, že je zboží poškozeno,  je nutné zahájit reklamační řízení na nejbližší pobočce České pošty a to nejpozději druhý pracovní den od převzetí zásilky. Později nelze jakékoli transportní škody uplatňovat.

Další informace

Veškeré Vaše dotazy Vám ochotně a rádi zodpoví naši zaměstnanci, kteří jsou zde pro Vás každý všední den od pondělí do pátku v době od 09.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 16.00 hodin a to na tel. čísle: 724 840 000.

Objednávka

Objednávat je možno následujícími způsoby:

Prodávající doporučuje kupujícímu provádět objednávky přes elektronický obchod nebo písemnou formou (e-mail) a uvést následující údaje:

 • jméno/obchodní jméno a sídlo kupujícího
 • IČO a DIČ, je-li registrován jako plátce DPH
 • název a kód zboží dle ceníku
 • způsob odebrání a dopravy
 • podpis osoby oprávněné objednávat zboží

 

Způsoby přepravy:

 • Česká pošta  - Balík do balíkovny - 69,-Kč (nad 2.500,- ZDARMA)
 • Česká pošta -  Balík na poštu - 95,-Kč (nad 2.500,- ZDARMA)
 • Česká pošta -  Balík do ruky - 105,-Kč (nad 2.500,- ZDARMA)
 • Zásilkovna - doručení zboží na vybranou pobočku Zásilkovny - 75,-Kč (nad 2.500,- ZDARMA)
 • Uloženka - doručení zboží na vybranou pobočku Uloženky - 79,-Kč (nad 2.500,- ZDARMA)
 • Doprava na Slovensko ekonomická - 145,-Kč (nad 135 EUR - ZDARMA)
 • Zásielkovňa Slovensko - 98,-Kč (nad 135 EUR - ZDARMA)
 • Uloženka - SK - 79,-Kč (nad 135 EUR - ZDARMA)

Platební podmínky:

 • Na dobírku ČR (hotově při převzetí zboží)  - zboží zaplatíte až při jeho dodání přímo doručiteli příplatek za doběrečné - Česká pošta - 45,-Kč, Zásilkovna 25,-Kč, Uloženka - 35,-Kč
 • Na dobírku SK (hotově při převzetí zboží)  - zboží zaplatíte až při jeho dodání přímo doručiteli příplatek za doběrečné: SK dobírka - 45,-Kč  Zásielkovňa SK -  45,-Kč  Uloženka SK - 49,-Kč
 • Online platba platební kartou - Okamžitá platba přes platební bránu GoPay - zdarma
 • Platba prostřednictvím PayPal - pro majitele PayPal účtu
 • Bankovní převod - klasický bankovní příkaz, faktura s podklady pro platbu bude zaslána e-mailem- zdarma
 • Hotově při osobním odběru - zboží zaplatíte při jeho převzetí na našem výdejním místě  - zdarma

Ostatní:

Ochrana Vašich osobních dat

Vaše data sdělena při objednávkách zboží jsou považována jako důvěrná a nebudou poskytnuta třetí osobě s výjimkou partnerů zajištujících platební styk, kterými mohou být např. banky.
Důvěryhodným třetím stranám, nebo veřejnosti mohou být poskytnuty pouze souhrnné statistické informace o zákaznících, návštevnosti, obratu a další související údaje. Tato statistika však neobsahuje žádnou informaci, která by umožnila identifikovat jednotlivé zákazníky. Ceníme si váší Vaší důvěry a budeme plně chránit Vaše soukromá data před zneužitím. Vámi poskytovaná data jsou používána pouze na zabezpečení a zkvalitnění našich služeb.

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromaždováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v předchozím odstavci. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel včas publikovány.

Uživatel svou registrací, objednávkou či přihlášením k newsletteru opravňuje provozovatele k zasílání newsletteru a dalších obchodních sdělení.

Záruční doba

Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem. Záruka se vztahuje na všechny zjevné a skryté vady zboží, které nejsou slučitelné s jeho funkčností, užitnými a estetickými vlastnostmi. U zboží, kde je to nezbytné, vystaví prodávající záruční list, který kupující obdrží současně se zbožím. U ostatního zboží prokazuje kupující původ zboží fakturou, účtenkou (dodacím listem). Pro tyto účely je kupující povinen si tento doklad i obal reklamovaného zboží po dobu záruční lhůty uschovat. U výrobků, které mají výrobní číslo je toto zapsáno v záručním listě a bez záručního listu nebude toto zboží k reklamaci přijato. Záruční list s výrobním číslem je u tohoto druhu zboží nezbytný, proto jej pečlivě uschovejte.
Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží (nebo jeho dílů) způsobené používáním. Kratší životnost výrobku v takovém případě nelze považovat za vadu a nelze ji ani jako takovou reklamovat.

Zákazníkům, kteří zboží používají pro účel podnikání nebo obchodu s daným výrobkem, není záruční doba stanovena občanským zákoníkem. V tomto případě záruční dobu stanovuje konkrétní dovozce zboží do ČR. Záruční doba uvedená na našich stránkách je určena pouze pro spotřebitele, nikoliv pro podnikatele, kteří zboží kupují v rámci své podnikatelské činnosti (nákup na IČ).

Reklamační řád

Kupující je povinen zboží prohlédnout bez zbytečného odkladu po jeho převzetí. Převzetím se rozumí předání zboží dopravcem (Česká pošta, DPD, PPL...) zákazníkovi. Kupující je povinen oznámit prodávajícímu bezodkladně po provedení prohlídky dodaného zboží všechny vady, které zjistil.

Při zjištení rozdílu v množství nebo druhu zboží s údaji na faktuře či dodacím listu je nutno podat o tomto stavu zprávu prodávajícímu do dvou pracovních dnů po převzetí.

Kupující musí oznámit zjištené vady prodávajícímu písemně na adrese prodávajícího. V oznámení musí kupující uvést zjištené vady (charakteristika, jak se projevují) a musí uvést nárok, který v důsledku vady uplatňuje. Kupující v důsledku vady zboží muže uplatnit následující nároky: odstranění vady. V případě, že nejde věc opravit, může požadovat výměnu, případně výměnu součásti zboží. Pokud zboží nelze ani vyměnit, je oprávněn žádat přiměřenou slevu z ceny věci nebo odstoupení od smlouvy.

K reklamaci je nutné ve všech případech předložit fakturu (dodací list), doklad o zaplacení a dodání zboží a vlastní reklamované zboží.

U elektronického a elektrického zboží je nutné předložit daňový doklad s potvrzením odborné montáže.

U výrobků, které mají výrobní číslo je toto zapsáno v záručním listě a bez záručního listu nebude toto zboží k reklamaci přijato. Záruční list s výrobním číslem je u tohoto druhu zboží nezbytný, proto jej pečlivě uschovejte.

V případě reklamace vad zboží, za jehož jakost převzal prodávající záruku od výrobce, musí být vady reklamovány nejpozději do konce záruční lhůty.

Případné vady je kupující povinnen reklamovat ihned po jejich zjištění, bez zbytečných odkladů.

Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 89/2012 Sb. třicetidenní. Zákonná lhůta počíná běžet dnem doručení reklamace prodávajícímu. Náklady na zaslání (dopravu) reklamovaného zboží nese zákazník.

VEŠKEROU KORESPONDENCI, REKLAMACE, VRÁCENÉ ZBOŽÍ ATD. ZASÍLAT VÝHRADNĚ NA ADRESU PROVOZOVNY !!!

TC Shop s.r.o. , SNP 3386/32A, 400 11 Ústí nad Labem

Odstoupení od smlouvy

Storno objednávky ze strany kupujícího

V souladu se zákonem č. č. 89/2012 Sb máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:
- Kontaktujte nás (viz kontakt), že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením číslo objednávky, data nákupu a Vaším číslem účtu či adresou pro vrácení peněz.
- Pokud jste již zboží obdržel a převzal, zašlete jej bez zbytečných odkladů zpět na naší adresu uvedenou v sekci kontakt a to za následujících podmínek:

 • musí byt v původním nepoškozeném obalu,
 • nesmí být použité,
 • musí být nepoškozené,
 • musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.),
 • s daňovým dokladem o koupi

- Zboží prosíme posílejte bez dobírky, doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám.
- Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
- Odstoupení od smlouvy a vrácení nebo výměna zboží vyrobeného pro kupujícího na zakázku, není s ohledem na jeho specifické vlastnosti možné.
- V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.
- V případě odstoupení od smlouvy nese spotřebitel náklady spojené s navrácením zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
- bez udání důvodu
- zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.
- V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Dle zákona se evidují hotovostní platby, platby PayPal a platby platební kartou.